Freebet 30 PLN dla nowych graczy STS z okazji Charleroi Esports!

Kod promocyjny wpisz na pierwszym ekranie rejestracji, wybierając pole "Masz kod promocyjny?".

Nie masz jeszcze konta na STS.pl? Zarejestruj się używając kodu promocyjnego „esport”, a dostaniesz FREEBET w wysokości 30 PLN! To akcja specjalna, z której trzeba skorzystać! Nie zdążyłeś na promocję? Nic straconego! Zarejestruj się z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu)

STS jest sponsorem Charleroi Esports, a z tej okazji ma dla Was PREZENT! Wystarczy, że założysz konto na STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu „kod promocyjny” wpiszesz „esport”. Freebet w wysokości 30 PLN automatycznie wyląduje na Twoim koncie bonusowym. Bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto, będziesz mógł sprawdzić się w typowaniu esportu i nie tylko.

Kod promocyjny wpisz na pierwszym ekranie rejestracji, wybierając pole „Masz kod promocyjny?”.

Zawsze chciałeś spróbować swoich sił w typowaniu?

Teraz masz do tego doskonałą okazję – wykorzystaj kod promocyjny STS, który otrzymasz od razu po założeniu konta niezależnie od depozytu. Wystarczy, że przy rejestracji w polu kod promocyjny wpiszesz frazę: pewne25, a po pozytywnej weryfikacji konta, zasilimy Twoje saldo bonusowe kwotą 30 PLN. Prawda, że proste i wygodne? Ale to jeszcze nie wszystko, gdyż oferta Freebet 30 PLN łączy się z inną promocją na start. Razem z nią możesz skorzystać z oferty Bonus Powitalny do 1000 PLN.

Co ważne, startowy bonus bez depozytu – podobnie jak wszystkie bonusy rozdawane przez STS – charakteryzuje się przyjaznymi warunkami obrotu. W celu jego wypłaty należy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu.

Jak to zrobić? Przykładowo, otrzymujesz 30 PLN bonusu, co oznacza, że powinieneś dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 90 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu tych warunków, środki zgromadzone na koncie bonusowym automatycznie przeniosą się na Twoje konto depozytowe.

Spróbuj i przekonaj się, jak przyjazne i przejrzyste w zasadach mogą być zakłady bukmacherskie. Odbierz swój kod startowy STS i postaw debiutancki kupon. To może być początek Twojej wysokiej skuteczności typerskiej, godnej najlepszych snajperów ze sportowych aren.