FREEBET 30 PLN dla nowych użytkowników STS z kodem „devils”

Nie masz jeszcze konta w STS?

Po prostu je załóż, a dostaniesz od STS freebet (darmowy zakład) w wysokości 30 PLN! To akcja specjalna, z której trzeba skorzystać!

Zakłady bukmacherskie STS zostały sponsorem devils.one (o czym pisaliśmy TUTAJ) i z tej okazji mają dla was prezent.

Wystarczy, że założysz konto na sts.pl, a w trakcie rejestracji w polu „kod promocyjny” wpiszesz „devils (akcja potrwa od 8:00, 21 lutego do 23:59, 22 lutego). To wystarczy, by freebet o wartości 30 PLN wylądował na Twoim koncie bonusowym. Bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto, będziesz mógł sprawdzić się w typowaniu.

Najczęściej zadawane pytania

 • FAQ Na czym polega akcja?
  Akcja polega na założeniu konta w STS.pl. W trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisz devils, a otrzymasz doładowanie konta bonusowego w wysokości 30 PLN. Oferta łączy się z bonusem powitalnym – do 1 000 PLN.
 • FAQ Czy akcja jest dla wszystkich?
  Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które nie posiadały do tej pory konta w STS.pl i są nowymi użytkownikami.
 • FAQ Co powinienem zrobić, aby otrzymać doładowanie konta bonusowego?
  Aby otrzymać freebet, wystarczy założyć konto w STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisać hasło devils. Wielkość liter hasła devils nie ma znaczenia. Dopuszczalne są formy devils, DEVILS czy deVILs. W haśle nie mogą jednak pojawiać się żadne dodatkowe błędy.
 • FAQ Kiedy zostanie przyznany freebet?
  Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS i spełnienia warunków akcji.
 • FAQ Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?
  Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 30 PLN w ramach jednej akcji.
 • FAQ Jak wypłacić otrzymany bonus?
  W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 30 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 90 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • FAQ Do kiedy trwa akcja?
  Akcja trwa od dnia 21.02.2019 od godziny 08:00 do 22.02.2019 do godziny 23:59.
  Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Skontaktuj się z pomocą online na stronie sts.pl

 

STS – największy bukmacher w Polsce – nawiązał współpracę z devils.one, organizacją esportową, ze składem dawnego Team Kinguin. Devils.one jako jedyny polski zespół CS:GO zaprezentuje się podczas 9. sezonu rozgrywek ESL Pro League – najbardziej prestiżowej ligi CS:GO na świecie. Umowa obowiązuje do lutego, 2020 roku. Jest ona elementem strategii STS, zakładającej regularne wzmacnianie obecności w segmencie esportu.