Gracz CS:GO Oleksandr „s1mple” Kostyliev został oficjalnym ambasadorem AMD

Oleksandr „s1mple” Kostyliev zostaje ambasadorem marki AMD

Gracz Born to Win osiąga sukces nie tylko w turniejach z własnym tytułem esportowym, ale podbija nowe szczyty poza CS: GO. Widząc liczne zwycięstwa, AMD, producent procesorów do gier, wybrał go na oficjalnego ambasadora marki.

Cieszę się, że mogę was poinformować, że od dzisiaj będę reprezentować firmę AMD, której produkty używam osobiście. To pierwsze partnerstwo na taką skalę dla mnie. Czuję tę samą odpowiedzialność, gdy moja gra jest obserwowana przez tysiące wiernych fanów. Nasza podróż dopiero się rozpoczęła i jestem pewien, że będzie długa i owocna! – powiedział Oleksandr „s1mple” Kostyliev

AMD, która specjalizuje się w procesorach i kartach graficznych do gier, ogłosiła niedawno, że będzie dostarczać procesory graficzne dla platformy Google do gier w chmurze Stadia. Ta współpraca jest pierwszą w AMD w CSGO.

S1mple był jednym z najbardziej utalentowanych graczy CSGO, mając za sobą świetny 2018 rok w którym został numerem1 w HLTV Top CSGO Players 2018 .

Chociaż szczegóły finansowe partnerstwa nie zostały ujawnione, prawdopodobnie AMD pojawi się w strumieniu S1mple, a także w niektórych ekskluzywnych funkcjach promocyjnych.