„Jesteś gotowy. Możesz wygrywać”! STS z nową kampanią reklamową

STS – największy bukmacher w Polsce – rozpoczął nową kampanią reklamową pod hasłem „Jesteś gotowy. Możesz wygrywać”. Jej motywem przewodnim jest gotowość sympatyków sportu do potwierdzenia swoich kompetencji. Kampania jest kontynuacją ubiegłorocznych działań marketingowych bukmachera wyrażonych hasłem „Wiedziałem”. Kreacje będą widoczne w telewizji oraz w internecie.

W 2019 roku bukmacher w kampanii „Wiedziałem” docenił wiedzę oraz umiejętności swoich klientów. Był to pierwszy element nowej strategii spółki mającej na celu utrwalanie wizerunku STS jako marki, dzięki której gracz może wykorzystać potencjał tkwiący w swojej sportowej pasji i wiedzy, sprawdzić się i wygrać. Nowa kampania „Jesteś gotowy. Możesz wygrywać” jest kontynuacja i kolejnym etapem wprowadzanej strategiiPozycjonuje STS jako lidera rynku i firmę, która ceni wiedzę oraz kompetencje graczy, a także pomaga im nabrać odwagi, aby zrobili pierwszy krok. Najnowsze działania marketingowe mają na celu uświadomienie graczom, że dzięki posiadanej wiedzy i umiejętnościom są gotowi do potwierdzenia swoich kompetencji w grze.

Świadomość posiadanej wiedzy oraz umiejętności to pierwszy krok do sukcesu w każdej dziedzinie życia. O tym właśnie mówi do graczy STS w najnowszej kampanii. Osoby, które pasjonują się sportem, są gotowe by dobrze typować i tym samym realizować swój potencjał. STS dzięki nowoczesnej aplikacji oraz szeregu bonusów i promocji zapewnia graczom możliwość sprawdzenia się. To jednak dzięki swojej wiedzy oraz umiejętnościom mogą cieszyć się z wygranych – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Promująca markę STS kampania marketingowa 360 stopni „Jesteś gotowy, możesz wygrywać” prowadzona będzie przede wszystkim w sportowych kanałach telewizyjnych, internecie, mediach społecznościowych i w prasie.

Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Blueway Com, a za kreację agencja Przestrzeń. W ramach kampanii powstały dwa spoty reklamowe, dwa sponsorskie oraz dodatkowe wersje niestandardowe.

Poniżej prezentujemy jeden z nich:

Mecz Reprezentacji w gronie najbliższych. Najważniejsze spotkanie sezonu Twojego ukochanego klubu z przyjaciółmi. Wspólne chwile z Ojcem podczas długo wyczekiwanej gali.

Wielokrotnie nie zdajemy sobie sprawy, jak często sport towarzyszy nam w życiu codziennym. A to dzięki tym chwilom mamy wystarczające kompetencje, żeby trafnie wytypować wynik meczu i wygrać.

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Najlepszy bonus powitalny w STS

Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk (IBS PAN) oraz Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu (WSB) przeprowadziły badanie pakietów powitalnych legalnych firm bukmacherskich w Polsce.
Według niezależnych ekspertów najatrakcyjniejszy pakiet powitalny oferuje STS.

Pewne 1200 zł na start w STS

Wypełnij krótki formularz rejestracyjny STS oraz koniecznie zaznacz zgodę na otrzymanie bonusu startowego. Proces zakładania konta jest jasny, prosty i trwa zaledwie chwilę!

Dokonaj pierwszego depozytu. Wybierz sekcję „Wpłata”, a następnie jedną z dostępnych metod płatności. Środki błyskawicznie zostaną zaksięgowane na Twoim koncie o każdej porze.

Ostateczna kwota bonusu powitalnego jest równa kwocie pierwszej wpłaty. Możesz otrzymać maksymalnie 1200 PLN. Konto bonusowe zostanie automatycznie zasilone przy zaksięgowaniu wpłat

Wygrana lub zwrot 200 pln w STS

Załóż konto w dniach 4.09 (01:00) – 30.09 (23:59). Uwaga: przy rejestracji wpisz kod: zbr200 lub 200zbr. Następnie wpłać środki na konto depozytowe.

Przygotuj i zagraj swój pierwszy kupon korzystając z oferty dostępnej na STS. W ramach akcji ubezpieczamy Twój pierwszy kupon zagrany z konta depozytowego do kwoty 200 PLN.

Wygrana za kupon zasili konto, a w razie niepowodzenia zwrócimy Ci do 200 PLN depozyt! Niezależnie od wyniku, otrzymasz również 25 PLN bonusu. Promocja łączy się z bonusem powitalnym 1200 PLN.

Codziennie 20 PLN w STS

DOŁĄCZ DO AKCJI
Po zalogowaniu się w STS potwierdź chęć udziału w akcji klikając przycisk: WEŹ UDZIAŁ. Pamiętaj, że zapisanie się jest potrzebne w każdym nowym etapie akcji.

OBSTAWIAJ WYDARZENIA Z OFERTY
Graj kupony AKO za łączną stawkę co najmniej 100 PLN z kursem ogólnym min. 1.85. Rozliczenie kuponów musi nastąpić tego samego dnia.

ODBIERZ BONUS
Za spełnienie warunków, każdego dnia otrzymasz 20 PLN na konto bonusowe! Każdy kolejny dzień to kolejna szansa na uzyskanie dodatkowych środków! W ciągu 7 dni otrzymujesz nawet 140 PLN!

Pewne 25 PLN freebet w STS

Zacznij grę w STS od FREEBETU 25 PLN. Wystarczy, że przy rejestracji w polu kod promocyjny wpiszesz frazę: pewne25, a po pozytywnej weryfikacji, konto bonusowe zostanie doładowane kwota 25 PLN.

WAŻNE: oferta łączy się z bonusem powitalnym 1200 PLN. Załóż konto z LEPSZYM kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Pewne 20 zł Betgames w STS

Wypełnij krótki formularz rejestracyjny STS. Proces zakładania konta jest jasny, prosty i trwa zaledwie chwilę. Następnie przejdź do lobby Betgames i sprawdź zakłady na wojnę, pokera i bakarat.

Zagraj pierwsze zakłady na Betgames z kursem minimalnym 1.90, a my zagwarantujemy Ci bezpieczny start. Pamiętaj: w akcji biorą udział kupony zawarte i rozliczone w ciągu doby, liczonej od 00:00 do 23:59.

W akcji możesz wziąć udział tylko raz. Jeśli wygrasz wygrana trafi na Twoje konto. Jeśli przegrasz zwracamy na konto depozytowe równowartość stawek przegranych kuponów do kwoty 20 PLN.

Jaki kod rejestracyjny wpisać w STS?

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN Choć bardzo dużo mówi się o kodach promocyjnych od bukmacherów to mało kto wie, kiedy i jak należy je wpisać. Zanim przejdziemy do konkretów dodajmy, że kod promocyjny STS daje nam możliwość zdobycia darmowych pieniędzy na obstawianie spotkań sportowych. To promocja dla nowych graczy. By z niej skorzystać należy już na etapie rejestracji konta w polu „kod promocyjny” wpisać posiadany przez nas kod. Dzięki temu możemy zyskać zupełnie za darmo wspomnianą dodatkową gotówkę. Pamiętajmy jednak, że owa promocja ma swój odrębny regulamin. Zatem po rejestracji konta i wpisaniu kodu nie możemy od razu zlecić wypłaty bonusowych środków. Jest to możliwe dopiero po spełnieniu wymagań.

Jak mogę doładować konto STS?

Po zalogowaniu na konto, na górze strony należy kliknąć w napis „Wpłata”. Wyświetli się lista serwisów obsługujących bezpieczne płatności internetowe: PayU, Dotpay i Tpay.com. Po wybraniu swojego banku nastąpi przeprowadzenie za pomocą przyjaznego panelu przez cały proces dokonywania wpłaty. Wpłat można dokonać również za pomocą karty kredytowej, Skrilla, Netellera, Paysafecard oraz gotówką w najbliższym lokalu stacjonarnym STS. W przypadku wpłaty w lokalu wystarczy podać pracownikowi login do konta online i kilka cyfr numeru PESEL

Jak mogę wypłacić środki z konta online STS?

Po wejściu w “Moje konto”, z menu znajdującego się po lewej stronie należy wybrać zakładkę “Wypłata”, następnie wprowadzić kwotę jaka ma zostać przelana i zatwierdzić ją hasłem do konta STS. W zakładce tej widoczny jest numer rachunku bankowego, na który zlecona zostanie wypłata. Wypłatę można zlecić wyłącznie po dokonaniu pełnej weryfikacji konta online. Należy pamiętać, że tylko konta stałe posiadają możliwość zlecenia wypłaty. Jeżeli posiadasz Konto Tymczasowe to zrealizowanie wypłaty jest możliwe tylko po jego przekształceniu w Konto Stałe.

Jaki jest wymagany obrót depozytem, jeśli skorzystałem z promocji Bonusu Startowego STS?

W przypadku wyrażenia podczas rejestracji chęci skorzystania z Bonusu Startowego, w celu wypłaty wpłaconych środków należy dokonać nimi osobnego obrotu na koncie depozytowym. Przykładowo wpłacając 1200 zł by móc wypłacić wpłaconą kwotę należy dokonać obrotu na ogólną kwotę 1200 zł. Do obrotu depozytem zaliczają się stawki z wygranych i przegranych kuponów o końcowym kursie nie mniejszym niż 1,85. Dopiero po tym fakcie depozyt będzie możliwy do wypłaty.