Jungheinrich AG sponsorem esportowej drużyny VFL Bochum

Jungheinrich AG zostaje nowym sponsorem na koszulkach VFL Bochum 1848 eSports.

Firma z siedzibą w Hamburgu będzie teraz oficjalnym sponsorem zawodowców e-sportu i młodych graczy. Jungheinrich AG jest partnerem sieciowym VfL Bochum 1848 od początku bieżącego sezonu, teraz rozszerza swoje zaangażowanie i wspiera zespół Bochum eSport. W przyszłości obaj partnerzy organizowali wspólne kampanie dla różnych platform mediów społecznościowych.

„Cieszymy się, że możemy w dalszym ciągu rozszerzać naszą dotychczasową współpracę z VfL Bochum w 1848 roku w eSports, łącząc w ten sposób real z wirtualną piłką nożną” – mówi Swen Feldmann, szef niemieckiego regionu sprzedaży West w Jungheinrich. „Nowo zaprojektowane VBL Club Championship, we współpracy z młodym zespołem VFL eSport, oferuje Jungheinrichowi doskonałą okazję, aby zwrócić uwagę na naszą firmę jako interesującego pracodawcę dla młodych ludzi w tym szybko rozwijającym się środowisku. Dostrzegamy ogromny potencjał wzrostu w e-sportach i cieszymy się, że możemy być częścią tego dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa „.

Michael Fischer, menedżer zespołu VfL Bochum 1848 eSports, wyjaśnia:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zainspirować partnera w koszulce dla naszego zespołu eSport, Jungheinrich AG Doceniono potencjał tego młodego sportu i wspaniałe wsparcie dla naszych chłopców w Mistrzostwach VBL Club. Wspólnie chcemy kontynuować wybrany Bochumer Weg z młodymi i samodzielnie wyszkolonymi talentami. Oczywiście z wejściem do Wielkiego Finału VBL