Konkurs #EkstraklasaWdomu – wygraj konsolę PS4!

Tęsknisz za Ekstraklasą? Umiesz kreatywnie pokazać wsparcie dla ligi i swojego ukochanego klubu? Weź udział w konkursie przygotowanym dla użytkowników aplikacji Ekstraklasa oraz gry.lotto.pl.pl i wygraj konsolę PS4!

Wszyscy wiemy jak mocno tęsknicie za piłkarskimi emocjami. Dlatego wraz z naszym partnerem LOTTO przygotowaliśmy specjalny konkurs na okres kwarantanny, w którym będziecie mogli wyrazić tęsknotę za ukochaną drużyną oraz ligą i jednocześnie pokazać jak można ciekawie spędzać czas w domu.

Zasada jest prosta: udostępnij zdjęcie lub filmik jako post publiczny na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Praca musi przedstawiać Twój pomysł na domową nudę, a jednocześnie pokazać, że nawet w tych ciężkich chwilach myślisz o najlepszej lidze świata, czyli polskiej Ekstraklasie.

Post oznacz hashtagami: #EkstraklasaWDomu #LOTTO #MilionySposobowNaNude.

5 najlepszych prac nagradzamy zestawem PS4 slim 500 gb oraz koszulką wybranego klubu Ekstraklasy. Dodatkowo 10 wyróżnionych uczestników konkursu otrzyma replikę oficjalnej piłki Ekstraklasy – adidas Uniforia.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest bycie osobą pełnoletnią oraz posiadanie konta w oficjalnej aplikacji Ekstraklasy i na stronie gry.lotto.pl.