Kryptowaluty i e-sport

Nebulas nawiązał współpracę z WeOn, której celem jest zrewolucjonizowanie branży e-sportu i przemysłu gier oraz dalszy rozwój środowiska Nebulas.

Partnerstwo łączy Nebulas z publiczną siecią Nebulas oraz platformą blockchain WeOne i platformą do gier, aby wprowadzić nową erę w e-sportach i grach hazardowych oraz promować dalszy rozwój ekosystemu blockchain Nebulas . Nebulas.io (NAS) oraz WeOne (CKR), e-sportowy turniej i platforma gier w Singapurze, zgodziły się współpracować (NAS-CKR)

Umowa między Nebulas a platformą z Singapuru została ogłoszona 28 września torując drogę dla rozwoju sieci dla Nebulas, której celem jest stworzenie ekosystemu, który stale się poprawia. Dzięki partnerstwu WeOne będzie nadal wspierać rozwój esportu na zdecentralizowanej platformie, która zapewnia swoim użytkownikom wielowymiarowe wrażenia z gier. W ciągu ostatnich kilku lat branża esportów odniosła ogromny wzrost. Południowo-wschodnia Azja stała się liderem pod względem liczby entuzjastów, którzy do 2019 r. Osiągną 20 milionów w regionie.

WeOne i Nebulas będą współpracować przy wielu projektach. W ramach partnerstwa Nebulas pomoże w planowaniu, rozwoju i wprowadzaniu na rynek platformy WeOne. Dodatkowo, elastyczny blok Nebulas zapewni platformę do ewoluowania WeOne, z dApps w publicznym łańcuchu, który ma zostać udostępniony, aby pomóc w zakotwiczeniu elementów składowych platformy WeOne. Rozwój ekosystemu Nebulas będzie wspierany i przyspieszany przez napływ dApps do jego publicznego łańcucha.

Globalna ocena łańcucha publicznego za pośrednictwem CCID Research uznała ostatnio Nebule za jeden z najlepszych projektów blockchain. Jego dalszy rozwój i korzyści technologiczne pomogły mu w zapewnieniu szeregu partnerstw z wpływowymi firmami. Z drugiej strony WeOne jest oficjalnym partnerem Grupy XiGu. Ponadto, jego krajowa waluta , „Czakra” została wymieniona jako oficjalna waluta dla największego chińskiego organizatora wydarzeń esportowych, YuuGames. Organizator esportu jest dostępny w ponad 140 000 kawiarniach gier i obsługuje miliony użytkowników w Chinach.

Współpraca pomiędzy Nebulas (NAS) i WeOne (CKR) jest znacząca w tym sensie, że pomoże w budowaniu mostów łączących różne branże, które będą promować i ułatwiać dalszy rozwój całej branży esportowej. Po włączeniu się jako konkurencja w grach azjatyckich 2022, esports został otwarty na ogromne możliwości współpracy i rozwoju.

Ponadto współpraca ma przyspieszyć rozwój i wzrost ekosystemu dzięki niezawodności, niezmienności i wydajności. Zarówno platformy NAS, jak i CKR zamierzają rozszerzyć swoje możliwości poprzez partnerstwo. Co najważniejsze, posiadanie esportu i ekosystemu gier opartych na decentralizacji będzie sprzyjać dalszemu rozwojowi branży gier i podstawowej technologii blockchain wśród społeczeństwa.

Nebulas i WeOne będą ściśle współpracować przy różnych projektach. Nebule będą pomagać w aspektach związanych z planowaniem, rozwojem i marketingiem platformy WeOne.

Dzięki partnerstwu WeOne dApps będzie mógł ewoluować na elastycznym blockchainie Nebulas, a kotwica dApps zostanie opublikowana w publicznym łańcuchu Nebulas, aby cementować elementy składowe platformy WeOne.Ten napływ dApps do publicznego łańcucha Nebulas przyczyni się do rozwoju i przyspieszenia rozwoju całego ekosystemu.

Niedawno Nebulas został uznany za jeden z najlepszych projektów blockchain przez Globalną Ocenę Łańcucha Publicznego za pośrednictwem CCID Research. Jego zalety technologiczne pomogły zabezpieczyć kilka partnerstw z wpływowymi firmami.

WeOne jest oficjalnym partnerem XiGu Group, a token WeOne, „Chakra”, został oficjalną walutą YuuGames, największego chińskiego organizatora wydarzeń esportowych. YuuGames ma obecnie miliony członków w 140 000 kawiarniach gier w kraju.

Znaczenie
Oficjalne partnerstwo NAS-CKR pomoże budować mosty w różnych branżach, aby jeszcze bardziej ułatwić rozwój szeroko rozumianej branży esportowej.Włączenie go w konkurencję na Igrzyskach Azjatyckich 2022 stworzyło ogromne możliwości współpracy i rozwoju w sektorze e-sportowym.

Partnerstwo NAS-CKR przyspieszy rozwój i stworzenie ekosystemu gier i esportów, który jest niezawodny, niezmienny i wydajny.

Wniosek
Współpraca obu projektów za pośrednictwem partnerstw NAS-CKR pomoże każdej platformie rozszerzyć ich możliwości. Stworzenie ekosystemu gier i e-sportu opartego na decentralizacji przyniesie korzyści nie tylko branży gier komputerowych, ale także pomoże w pozytywnym promowaniu technologii blockchain w sferze publicznej.