Legalny bukmacher to lepszy bukmacher

Porady zakładów bukmacherskich Totolotek #10

Legalny bukmacher – hasło, które przewija się na każdym kroku od chwili wejścia w życie postanowień nowej ustawy hazardowej. Gdzie nie spojrzysz, legalny bukmacher się reklamuje, gdzie nie przyłożysz ucha, słychać rozmowy graczy o licencjonowanych operatorach. I tutaj pojawia się pytanie: czy to przerost formy nad treścią, czy rzeczywiście szereg korzyści dla obstawiających?

Gra u legalnego bukmachera – rzeczywiste korzyści dla graczy czy wymysł rządzących?

Gdyby legalny bukmacher był człowiekiem, jaki by był? Na pewno byłby perfekcjonistą. Interesowałby się zakładami bukmacherskimi, śledził bukmacherskie trendy i dbałby o samorozwój w tym zakresie. Do tego by był przyjacielski, lojalny i opiekuńczy. Brzmi jak materiał na dobrego kumpla? Tak właśnie jest.

Każdy legalny bukmacher daje graczowi to, czego nie mógł być pewny wcześniej, podczas korzystania z usług zagranicznych operatorów, z zagranicznymi licencjami. Zezwolenia MF nie są rozdawane na lewo i prawo, a co za tym idzie, w ich posiadaniu są tylko te podmioty, które w pełni na to zasłużyły. Totolotek otrzymał licencję na urządzanie i prowadzenie działalności w obszarze zakładów wzajemnych przez Internet 20 czerwca 2013 roku. Dzięki temu, obstawiając w Totolotku, masz gwarancję stabilności, bezpieczeństwa i jakości.

Firmy zarejestrowane w tzw. rajach podatkowych kierowały swoją ofertę do graczy z wielu krajów, Polska nie była priorytetem, a więc oferta nie była skrojona typowo pod polskiego klienta. Skutek? Brakowało zdarzeń, które odnosiły się do popularnych wśród naszych graczy spotkań, na przykład w obrębie żużla. Operatorzy z pozwoleniem MF skupiają się na potrzebach polskich graczy.

Ze strony bukmacherów bez licencji można było się spodziewać wszystkiego, ponieważ wymykały się spod kontroli. Mogły chociażby zniknąć z dnia na dzień, zostawiając obstawiających bez ulubionego operatora. Tak też się stało, kiedy weszły w życie postanowienia nowelizacji ustawy o grach hazardowych. Legalny bukmacher daje Ci poczucie stabilności, jego działania nie zaskoczą Cię negatywnie.

Kolejna kwestia – bezpieczeństwo, na przykład podczas przetwarzania danych osobowych czy dokonywania transakcji. Każdy operator, który posiada polską licencję, pozwala Ci spać spokojnie. Nie musisz martwić się, że Twoje dane, którymi dzielisz się podczas rejestracji, wpadną w niepowołane ręce.

Gracze są bezpieczni, spokojni, ale przecież to nie wszystko – jako klient zakładów bukmacherskich na pewno oczekujesz bogatej oferty, nowoczesnych udogodnień i atrakcyjnych promocji. Tutaj legalny bukmacher też Cię nie zawiedzie. Legalni operatorzy z wieloletnim stażem, tacy jak Totolotek, nie stoją w miejscu. Śledzą trendy w bukmacherce, szukają inspiracji u największych bukmacherów i przenoszą je na polską rzeczywistość. A do tego nie są obojętni na potrzeby swoich klientów, przykładów nie trzeba szukać daleko:

co przeszkadza polskim graczom?

Podatek.

Co robi Totolotek?

Oferuje promocję Gram Grubo, pozwalającą na obstawianie bez podatku od stawki!

______________________________________________

Część odnośników w artykułach to linki affiliacyjne. Klikając na nie, możesz zorientować się w obecnej sytuacji rynkowej. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów a jednocześnie wspierasz prace naszej redakcji i jej niezależność.