Marka sportowa Nike NIE podpisała umowy z Jian „Uzi” Zihao z Royal Never Give Up (RNG)

Przedstawiciel firmy Nike wyjaśnił, że Uzi nie podpisał stałego kontraktu z marką.

On, wraz z kilkoma innymi wpływowymi osobami, został zaproszony w nadchodzącej kampanii LeBron, która pozwoli klientom dostosowywać własne koszulki. W kampanii „Zamknij się” i „______” kampania jest ustawiona tak, by wyświetlała tezy z nazwą, która jest obecnie dostępna. Koszulki i doświadczenie są dostępne wyłącznie w każdym sklepie znajdującym się na większym obszarze Chin.

Kilka dni wcześniej pojawiła się informacja, jakoby Nike podpisało oficjalną rekomendację z zawodowym graczem League of Legends , Jianem „Uzi” Zihao. Po raz pierwszy Nike nawiązała współpracę z zawodowym graczem eSportu. Odtwarzacz bota dla chińskiego zespołu Royal Never Give Up będzie partnerem wraz z kampanią LeBron James „Dribble &”.

Odkrycie dokonano na międzynarodowej stronie Nike Weibo, gdzie znaleziono gracza wraz z innymi partnerami wraz z Jamesem. Partnerstwo ma miejsce, gdy tytuł przechodzi mistrzostwo świata, a zespół Zihao wziął udział w globalnym turnieju, ale potem przegrał z europejską drużyną G2 Esports.