Mikołajkowa promocja „30 za 30″ w Fortuna – bonus za pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już jesteś zarejestrowanym klientem, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W sobotę i niedzielę oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom bukmacher ten proponuje DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.


Zasady promocji “30 za 30”:

  • Kto może skorzystać z promocji? Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 05-06.12.2020 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 05.12.2020 nie dokonali żadnego depozytu.
  • Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 30 zł? Zrób w dniach 05-06.12.2020 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 30 zł, a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 30 zł w punktach FKP.
  • Jakie kanały gry obejmuje promocja? Promocja jest dostępna przez stronę efortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.
  • W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus? Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji “Bonusy – Przegląd Bonusów”. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.
  • Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu? Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.