Nervarien nawiązał współpracę z STS

Zakłady bukmacherkie STS podpisały umowę sponsorską z Damianem „Nervarienem” Ziają – jednym z najpopularniejszych influencerów gamingowych i esportowych w polskim League of Legends.

Kontrakt ten jest pierwszym w Polsce zdarzeniem, gdy bukmacher angażuje się w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. Ze źródeł oficjalnych wynika, że kontrakt będzie obowiązywał do 15 lipca 2019 roku. Umowa ta jest elementem strategii STS, zakładającej wzmocnienie obecności w branży esportowej.

STS jest największą legalną firmą bukmacherską w Polsce przyjmującą zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Firma powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował rynek legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe.

Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu.

– STS wspiera polski sport, którego istotną częścią jest branża esportowa. Jesteśmy oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej i sponsorem zawodnika CS:GO Pawła ‘innocenta’ Mocka, a teraz rozpoczynamy współpracę z reprezentującym społeczność League of Legend Damianem „Nervarienem” Ziają. Zaangażowanie w sponsoring przedstawiciela cieszącej się ogromną popularnością wirtualnej gry turniejowej to dla nas naturalny krok naprzód. Naszym celem jest wsparcie dalszego rozwoju i profesjonalizacji rodzimego esportu – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii Rzeszów oraz PGE VIVE Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy KSW  oraz innych klubów i związków sportowych. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju. Warto również wspomnieć, że STS współpracował wcześniej także z teamem esportowym Izako Boars.

– STS jest niekwestionowanym liderem rynku bukmacherskiego w Polsce. Wyznaczamy trendy, którymi podążają pozostałe firmy z branży. Esport jest dla nas perspektywicznym segmentem – dlatego w STS już od czterech lat rozwijamy ofertę oraz funkcjonalności dla naszych użytkowników. Rozpoczęcie współpracy z zawodnikiem i influencerem reprezentującym społeczność League of Legends to kontynuacja działań, których celem jest status preferowanego bukmachera wśród kibiców esportu w Polsce – dodaje Mateusz Juroszek.

Damian „Nervarien” Ziaja jest jednym z najpopularniejszy polskich influencerów League of Legends. Jego streamy i komentarze z rywalizacji na wirtualnych arenach – m.in. z rozgrywek EU LCS organizowanych przez Riot Games, wydawcę gry – śledzi ogromna rzesza pasjonatów esportu. Z pewnością jest to cenny nabytek dla popularnego bukmachera. W 2014 roku STS był pierwszym bukmacherem w Polsce, który wprowadził do oferty zakłady esportowe na dedykowanej stronie internetowej, a następnie zaczął udostępniać streamy wybranych rozgrywek. Czy zwiększy to zasięg branży jakim są popularne zakłady? Warto od dziś to śledzić.