Nie ma co obstawiać? W „wirtuale” BETFAN możesz grać 24/7

Zostańcie w domu. Reagujcie szybciej niż reszta społeczeństwa z innych krajów na to, co się aktualnie dzieje na całym świecie. Ale miejcie też jakąś przyjemność z życia. Jakąkolwiek rozrywkę. Planszówki, Play Station, cokolwiek. Od komputera czy smartfona nie musicie odchodzić. BETFAN też o was myśli. Mamy w swojej ofercie GRY, które można obstawiać o każdej porze dnia i nocy.

CZYM SĄ „WIRTUALE”?

Chodzi o GRY wirtualne, które na stronie BETFAN – legalnego polskiego bukmachera – znajdują się na samej górze, zaraz przy zakładce ESPORT oraz ROZRYWKA. Miejsce ich umiejscowienia raczej nie zostało wybrano przypadkowo, bowiem „wirtuale”, jak można w skrócie je nazywać, łączą w sobie cechy z obu tych dziedzin. Są podobne do ESPORTU, z tą różnicą, że obserwujemy zmagania nie prawdziwych graczy, a wirtualnych drużyn czy też zawodników. Mają też w sobie coś z rozrywki, bo naprawdę emocjonują. Nie widzimy suchego wyniku, lecz oglądamy cały przebieg danej rozgrywki, dzięki czemu ze wszystkim jesteśmy na bieżąco.

wejdź i sprawdź ofertę

Co możemy wam zaoferować? Wszystko, co najlepsze. Przede wszystkim najbardziej znany sport na świecie, czyli piłkę nożną, która na naszej stronie została opracowana według schematu ligi angielskiej. Do dyspozycji mamy 20 drużyn, które grają ze sobą co około cztery minuty. Co najważniejsze – nie obstawiamy w ciemno. Choć to GRA wirtualna, przed rozpoczęciem spotkania widzimy najważniejsze statystyki, a więc przede wszystkim siłę danej drużyny (mierzoną w liczbie gwiazdek, tak jak w popularnych grach piłkarskich), ich aktualną formę (wyniki pięciu ostatnich meczów), a także średnią goli.

DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO

Choć to zawsze będzie dla nas zagadką, to są też osoby, które za futbolem nie przepadają. Im możemy zaoferować koszykówkę, tenis ziemny, żużel, kolarstwo torowe, wyścigi konne, a także… wyścigi hartów. Interesująca jest zwłaszcza ta ostatnia opcja. W naszym kraju wyścigi psów nie cieszą się wielką popularnością, natomiast zupełnie inaczej jest chociażby w Anglii. Każdy z wariantów jest na swój sposób ciekawy, warto obejrzeć wszystkie propozycje, by stwierdzić, co będzie się Wam najbardziej podobało. Każda z GIER charakteryzuje się naprawdę dobrą grafiką. Żadna nie jest też pozbawiona duszy, bo słyszymy komentatora czy publiczność. Na koniec danej rozgrywki następują – co najważniejsze – ekspresowe rozliczenia.

Co by się nie działo, w BETFAN każdy znajdzie coś dla siebie. O każdej porze dnia i nocy. Całą dobę, w dowolny dzień tygodnia.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100