Obstawiaj decydujące mecze eWinner Cup

Rozgrywki CS:GO w ramach drugiej edycji eWinner Cup już teraz dostarczyły nam nie lada emocji, a trzeba pamiętać, że wszystko, co najlepsze, dopiero przed nami! Już dziś do walki o nagrodę główną w wysokości 2500 PLN staną cztery najlepsze drużyny z piątkowego etapu zmagań, a także cztery zespoły dowodzone przez influencerów oraz zawodowych graczy Counter-Strike’a!

wejdź i sprawdź ofertę

To nie wszystko! Pamiętaj, że jako nowemu Graczowi przysługuje Ci PACZKA BONUSÓW powitalnych, w skład której wchodzi Zakład Bez Ryzyka do 150 PLN (z naszym specjanym kodem LegWin i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 180 PLN w eWinner (zamiast zwykłej oferty 150 PLN)!) oraz 2 bonusy od depozytów do 500 PLN każdy.

O zapas esportowych wrażeń możemy być pewni, wszak do walki staną m.in. drużyny znanego streamera, Mateusza “PAGO” Pągowskiego czy profesjonalnego zawodnika CS:GO, Piotra “morelza” Taterki. Co warte zaznaczenia, wszystkie decydujące spotkania eWinner Cup będą dostępne w ofercie legalnego polskiego bukmachera eWinner, a dodatkowo nie zabraknie również dedykowanych CUSTOM BETÓW.