Odkryj statystyki TOTALbet

Każdy typer ma swoje metody analizy przedmeczowej.

Sprawdza tabelę, serię ostatnich meczów, kontuzje, żółte kartki i wiele innych parametrów. W tym celu przeskakuje między kartami przeglądarki, by na koniec wrócić do bukmachera i obstawić kupon. W TOTALbet można osiągnąć ten sam efekt znacznie wygodniej dzięki statystykom przedmeczowym dostępnym bezpośrednio przy zakładach.

Statystki w TOTAlbet dostarcza polska firma Statscore – jeden z największych dostawców danych i oprogramowania statystycznego na świecie. Jak z nich korzystać?

Po wybraniu meczu (np. Piast – Cracovia) nad zakładem głównym 1, X, 2 wyświetli się menu Statscore (w wersji mobile i desktop).

Gracz może tu wybrać kilka zakładek, w których znajdzie:

  • H2H – bilans meczów pomiędzy drużynami, wyniki bezpośrednich meczów, seria ostatnich spotkań, statystyki z sezonu.
  • Mecze – wyniki poprzedniej kolejki, terminarz nadchodzącej kolejki.
  • Tabele – tabela rozgrywek, tabela uwzględniająca wyniki do przerwy, tabela u siebie, tabela na wyjeździe, tabela prezentująca formę w serii spotkań.
  • Strzelcy – klasyfikacja najlepszych strzelców rozgrywek.
  • Kartki – liczba kartek, które otrzymali zawodnicy (bez informacji o pauzowaniu).
  • Statystyki – zbiór danych dla całej ligi, pokazujący trend np. jak często wygrywa gospodarz, jaka jest średnia zdobytych bramek.
  • Twitter – najnowsze posty z oficjalnych profili klubowych i organizatora rozgrywek. Źródło informacji o bieżącej sytuacji w klubie (np. kontuzje).

Dla wybranych meczów dostępny jest też pasek informacyjny Statscorefacts. Można tam znaleźć unikalne dane, np. „Piast Gliwice notuje serię 10 meczów w Lotto Ekstraklasie, w których padło powyżej 1,5 gola”.

Mamy nadzieję, że statystyki dostępne w TOTALbet bezpośrednio przy zakładach ułatwią Graczom zawieranie zwycięskich kuponów.

Odkryj statystyki TOTALbet
4 (80%) 7 vote[s]