Paweł ‘innocent’ Mocek i bukmacher STS przedłużają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, pozostanie na dłużej z Pawłem ‘innocentem’ Mockiem – jednym z najlepszych polskich zawodników CS:GO. Umowa obowiązuje do końca bieżącego roku. Jest ona elementem strategii STS, zakładającej wzmocnienie obecności w segmencie esportu. Innocent i bukmacher współpracę rozpoczęli w styczniu 2018 roku.

STS wspiera cały polski sport, a branża esportowa jest jego istotną częścią. Kontynuacja współpracy z ‘innocentem’ – jednym z najbardziej utalentowanych zawodników CS:GO w Polsce – to dowód na to, że naszym celem jest wsparcie rodzimego esportu w jego dalszym rozwoju i profesjonalizacji – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Podpisany w styczniu 2018 r. kontrakt pomiędzy STS a Pawłem ‘innocentem’ Mockiem był pierwszym w Europie przypadkiem, gdy bukmacher zdecydował się na wsparcie indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. W grudniu 2018 r. bukmacher zorganizował – wraz z ‘innocentem’ i ‘Nervarienem’ – plebiscyt na esportową inicjatywę. Głosami kibiców wygrał kobiecy turniej CS:GO.
‘Innocent’ ma na swoim koncie sukcesy w dyscyplinie CS:GO w międzynarodowej drużynie – awansował w 2018 roku na Boston Major, po przejściu wszystkich etapów kwalifikacji. Poza członkami zespołu Virtus.pro, jest jedynym Polakiem, który zagrał w turnieju ELEAGUE.

STS jest niekwestionowanym liderem rynku bukmacherskiego w Polsce. Wyznaczamy trendy, którymi podążają pozostałe firmy z branży. Esport jest dla nas perspektywicznym segmentem – dlatego w STS już od czterech lat rozwijamy dedykowaną platformę, ofertę oraz funkcjonalności dla naszych użytkowników. Przedłużenie współpracy z kluczowym zawodnikiem to kontynuacja działań, których celem jest status preferowanego bukmachera wśród kibiców esportu w Polsce – dodaje Mateusz Juroszek.

W 2014 roku STS był pierwszym bukmacherem w Polsce, który wprowadził do oferty zakłady esportowe na dedykowanej stronie internetowej, a następnie zaczął udostępniać streamy wybranych rozgrywek. Bukmacher prowadzi również oddzielne kanały w mediach społecznościowych, poświęcone esportowi – Facebsook i Twitter.

Celem bukmachera jest wsparcie dalszego rozwoju i profesjonalizacji rodzimego esportu. Dlatego STS został oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej, topowych rozgrywek CS:GO w kraju. Wspiera także Damiana „Nervariena” Ziaji, jednego z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Podpisana z nim umowa to pierwszy w Polsce przypadek zaangażowania bukmachera w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. W minionych sezonach firma wspierała także drużyną esportową Izako Boars.

STS włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskim drużynami CS:GO oraz zorganizował plebiscyt, w której kibice wybrali projekt esportową nagrodzony wsparciem od bukmachera.