Pinnacle partnerem Esports Championship Series

FACEIT skorzystał z usług Pinnacle, oficjalnego partnera bukmacherskiego dla Seasons 7 i 8 Esports Championship Series ( ECS ).

Challenger Cup został przemianowany na ECS Pinnacle Cup w wyniku transakcji. Zawody odbędą się w dniach 5-7 marca, podejmując decyzję o rozpoczęciu sezonu otwartego w sezonie 7 ECS.

Michele Attisani, współzałożyciel i CBO firmy FACEIT omówili umowę w oświadczeniu: „Cieszymy się, że mamy na pokładzie Pinnacle. Zawsze szukamy partnerów o podobnych poglądach, którzy są doświadczeni i entuzjastycznie nastawieni do esportów, a ich ciągłe zaangażowanie w ekosystem czyni ich idealnym partnerem dla nowego i ulepszonego ECS.

„ECS jest wiodącą niezależną ligą CS: GO i zawsze chcemy współpracować z globalnymi liderami branży, takimi jak Pinnacle, aby nadal oferować naszym fanom jak najlepsze wrażenia”.

Szesnaście drużyn zostało zaproszonych do wzięcia udziału w Pucharze Pinnacle ECS. Osiem europejskich stron to Team Vitality, Team Spirit, AVANGAR, Winstrike, Valiance, Windigo, ENCE i forZe. Północnoamerykańskie rostery, które wezmą udział w zawodach, to FURIA, Singularity, Denial, INTZ, Team One, Bear News, Old Guys Club i Final Feature.

Marco Blume, dyrektor ds. Handlu w Pinnacle, skomentował również: „Ta współpraca stanowi kolejny ważny punkt w rozwoju esportów w Pinnacle. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc branży e-sportowej w ciągu ostatnich kilku lat, a współpraca z taką organizacją jak FACEIT z pewnością nam pomoże.

„W Pinnacle jest mnóstwo fanów esportu i byliśmy pod wrażeniem pracy, którą wykonał FACEIT. Gdy nadarzyła się okazja, wiedzieliśmy, że to coś, czego nigdy nie przepuszczamy. „

Sezon regularny 7 sezonu ECS rozpoczyna się 11 marca, składający się z pięciu ośmiu drużynowych turniejów eliminacyjnych w każdym tygodniu. 25 000 $ (18 960,88 £) jest dostępne do pobrania w każdym regionie.

Ostatni ruch Pinnacle w esportach przyszedł w lutym w formie partnerstwa z dostawcą danych GameScorekeeper . Mówi się, że umowa znacznie przyspieszyła jej pozycję jako wiodącego bukmachera e-sportu.

Esports Insider mówi: Teraz jest świetny czas na ogłoszenie CS: GO z Majorem w Katowicach, który zakończył się wczoraj. Pinnacle powoli, ale z pewnością, budował swoją obecność w esportach w ciągu ostatnich kilku miesięcy i najwyraźniej jeszcze się nie zatrzymał.