PLE i esport w zakładach bukmacherskich eWinner

Emocje po zmaganiach w Lidze Mistrzów opadły? Pewnie nie, ale wiemy, że nie samą piłką człowiek żyje. Dziś kolejne zmagania na piłkarskim topie, natomiast legalny polski bukmacher eWinner przychodzi z ofertą dla tych, którzy lubią zmagania wirtualne, a konkretnie esport.

Przed nami kolejny dzień zmagań w Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej, której eWinner są sponsorem strategicznym. Z tej okazji przygotowano cykliczny konkurs, w którym do wygrania jest wyjście na strzelnicę z gościem niespodzianką! W #PostawNaPLE nagradzone zostaną zwycięskie kupony i gracz, który wygra najwięcej, zajmie pierwsze miejsce:

Nie jest to jednak jedyna oferta dla obstawiających esport. Start PLE sprawił, że stała promocja eWinnera Esport Defuse obejmuje teraz środy i czwartki. W każdy z tych dni klienci mogą zgarnąć freebety po 25 PLN!

 1. PRZYGOTUJ KUPON
  W każdą środę i czwartek możesz obstawić esport w eWinner i odebrać ekstra bonus! Jak to zrobić? Zajrzyj do oferty i przygotuj kupon złożony z minimum dwóch zdarzeń z łącznym kursem 2.20.
 2. OBSTAW ESPORT
  Obstaw przygotowany przez siebie kupon za środki z konta głównego. Pamiętaj: akcja trwa w każdą środę i czwartek.
 3. ODBIERZ DO 25 PLN
  Jeśli spełniłeś warunki otrzymasz freebet w wysokości 100% Twojej stawki. Maksymalny bonus jaki możesz otrzymać to 25 PLN.

Podsumowując – środa i czwartek to świetna okazja na połączenie #PostawNaPLE i Esport Defuse.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinnerzwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

Zasady zwrotu z kodem LegWin:

 • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
 • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
 • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.