„Po lekcjach” nowym programem Polsat Games

W poniedziałek, 10 grudnia 2018 roku Polsat Games rozpoczął emisję nowego programu „Po lekcjach”, w którym youtuberzy Karolina „Namu” Górczana i Mateusz „Brzoza” Brzeziński grają w kultowe gry z serii Lego.

Program „Po lekcjach” to telewizyjna adaptacja formatu „let’s play”, w którym prowadzący przechodzą gry wideo i dzielą się wrażeniami z rozgrywki na bieżąco. – Stworzone z myślą o całej rodzinie gry logiczno-zręcznościowe z serii Lego zostaną w programie rozłożone na czynniki pierwsze, a Karolinie i Mateuszowi nie umknie żadna przygotowana przez twórców łamigłówka – informuje portal Wirrtualnemedia.pl biuro prasowe Telewizji Polsat.

Program jest emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 14.30, począwszy od 10 grudnia 2018 roku. Prowadzący w kolejnych odcinkach będą walczyli m.in. na miecze świetlne w Lego Star Wars: The Force Awakens, sprawdzą się jako superbohaterowie w Lego DC Super-Villains oraz zagrają w Lego The Incredibles. Kultowe gry z serii Lego na całym świecie sprzedały się w ponad 100 mln kopii.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/po-lekcjach-nowy-program-polsat-games