Podczas ICE London odbędzie się turniej e-sport z pulą 250 000$

Liczba osób, które będą uczestniczyć w ICE London 2020, największym wydarzeniu technologii gier hazardowych na świecie, z pewnością wzrośnie po decyzji Clarion Gaming o współorganizowaniu turnieju e-sportowego z pulą 250 000 dolarów, który będzie transmitowany na żywo dla publiczności online.

Przełomowa inicjatywa podejmowana we współpracy z GG.Bet. składać się będzie z nowoczesnej areny Esports o powierzchni 800 mkw. z niestandardową sceną, salą edukacyjną, komentatorem ICE, salą partnerską data.bet, paskiem tematycznym i miejscem umożliwiającym graczom obstawianie ICE i GG.

Określany przez niedawno mianowanego szefa e-sportu Clariona, Williama Hardinga, jako „światowego lidera branży”, Esports Arena ICE London zapewni odwiedzającym praktyczny zestaw narzędzi i strategiczne informacje, aby w pełni wykorzystać komercyjnie to, co jest jednym z najszybciej rozwijających się w branży sektory zakładów Wydarzenie na żywo, które będzie transmitowane do fanów e-sportu na całym świecie, będzie otwarte tylko dla pełnoletnich delegatów z b2b.

Mandat Clarion Gaming polega na dostarczaniu platform do informowania całej branży i uważam, że dodanie Esports Arena idealnie pasuje do tego modelu” – wyjaśnił Harding. „ICE London ma fenomenalną reputację i jest liderem innowacji nie tylko w grach, ale w całej branży wydarzeń, a ta nowa funkcja naprawdę pozwoli odwiedzającym zagłębić się w przyszłość. Esports Arena będzie kompleksowym centrum obsługi aby dowiedzieć się wszystkiego o e-sporcie i zapoznać się z nim, oraz przedstawić zupełnie nowy świat graczy. Prezentacje ekspertów Insight wyjaśnią, jak przyciągnąć odbiorców, z którymi być może wcześniej trudno było się angażować. Będą też poradniki, w których skoncentrowano się na generowaniu przychodów i maksymalizując ROI.

„Chcemy zapewnić autentyczne wrażenia e-sportowe w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziano. Będziemy rywalizować z ośmioma najlepszymi drużynami Counter Strike na świecie, grającymi w gry w czasie rzeczywistym, które będą transmitowane do prawdziwych fanów na całym świecie, z których wszystkie będą transmitowane na żywo w showroomie ICE London. Dla operatorów naziemnych zainteresowanych produkcją turnieju skutecznie zbudujemy przed nimi autentyczny program eSport. Podkreślając poziom produkcji niezbędny do przeprowadzenia turnieju na taką skalę, arena pozwoli delegatom pójść za kulisy naszego zespołu produkcyjnego, a także udzielić wywiadów graczom podczas całego konkursu, zaprezentować informacje na temat edycji transmisji oraz dostarczyć strukturę turnieju i dane / wydajność analiza.

Harding dodał: „Ponieważ raporty rynkowe pokazujące, że liczba zarejestrowanych zakładów e-sportowych w wysokości 5,6 mld USD w 2015 r. Wzrosła do 13 mld USD w tym roku, będzie to jedna z najważniejszych funkcji w ICE London dla operatorów i marek gier. Chcemy ogłosić dalszy rozwój do Esports Arena w nadchodzących miesiącach i dzięki temu wyjątkowemu wydarzeniu zapewniając branży kompleksową przestrzeń edukacyjną i dostarczając coś znacznie wykraczającego poza wszystko, co zostało wcześniej zrobione w zakresie edukacji e-sportowej dla sektora gier.