Polska Liga Esportowa #PostawNaPLE i ustrzel wygraną w eWinner

Dziś o 18:00 startuje dywizja mistrzowska Polskiej Ligi Esportowej, której eWinner został sponsorem strategicznym. Na pierwszy sezon PLE legalny polski bukmacher eWinner przygotował konkurs, a w nim do wygrania… niespodzianką + freebety!

W grze biorą udział kupony postawione WYŁĄCZNIE na Polską Ligę Esportową. Wygrywa ten, który wygra najwięcej. Ranking jest tworzony na podstawie zwycięskich kuponów.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinnerzwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

Twórz kupony tylko ze zdarzeń WYŁĄCZNIE z PLE z łącznym kursem większym niż 1.50 i walcz o TOP10 w rankingu naszego typera. Wygrywa ten, który… wygra najwięcej! Ranking zwycięskich kuponów będzie aktualizowany na bieżąco i analizowany przez ekspertów co tydzień w studiu przed kolejką PLE.

Wyślij eWinner swoje typy, czekaj na rozstrzygnięcia i obstawiaj kolejne rundy! Zabawę kończymy po finałach PLE. Dziesięć pierwszych miejsc w rankingu jest premiowanych. Ale to nie wszystko – na najlepszych graczy czekają dodatkowe nagrody.

Zasady zwrotu z kodem LegWin:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.