Porady bukmacherskie, czyli jak wygrywać na zakładach bukmacherskich

Porady zakładów bukmacherskich Totolotek #8

To pytanie zadaje sobie zarówno wielu początkujących graczy, jak również bardziej doświadczeni, którzy nie są usatysfakcjonowani obecnymi wynikami. Dziś prezentujemy kilka porad bukmacherskich, które powinny przybliżyć do sukcesu. 

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie, żeby wygrać?

Zarządzaj stawką rozsądnie, czyli adekwatnie do poziomu ryzyka

Jednym z najczęściej popełnianych w bukmacherce błędów jest nieumiejętne zarządzanie stawkami. W rzeczywistości błędy w tej kwestii mogą przynieść graczowi straty, nawet jeśli zazwyczaj jego typy są trafne. Jak obstawiać zakłady bukmacherskie, żeby wygrać, umiejętnie zarządzając stawkami? Przede wszystkim, grając na wyższe stawki, nie należy jednorazowo wykorzystywać ani całego zgromadzonego kapitału, ani nawet większej jego części. Nawet najlepsi miewają gorszą passę. Przy odrobinie pecha, poświęcając cały kapitał, możemy skończyć grę natychmiast po jej rozpoczęciu. Druga cenna uwaga to przyjmowanie stawek adekwatnych do ryzyka. Własne kupony należy przypisać pod tym względem do kilku przedziałów. Naturalnie, te bardziej obaczone ryzykiem powinny zostać obstawione po niższych stawkach, zaś na bardziej pewne możesz przeznaczyć większą sumę.

Wybierz dyscypliny i rozgrywki, na których się znasz

Czy zdarzyło ci się kiedyś dodać przypadkowe wydarzenie z niskim kursem do kuponu akumulowanego, aby stawka elegancko przemnożyła się przez 2 lub więcej? Jeśli tak, wiedz, że na dłuższą metę popełniasz w ten sposób błąd. Być może druga liga islandzka piłki ręcznej czy wietnamska ekstraklasa stanowią źródło „pewniaków”, jednak tylko dla osób, które śledzą te rozgrywki i się na nich znają. Nigdy nie zaczynaj wyboru zdarzeń od wartości kursu. Ogranicz grę do tych dyscyplin i rozgrywek, które śledzisz i dobrze znasz. Tylko wówczas jesteś w stanie trafnie oszacować realne prawdopodobieństwo.

Zacznij przygodę od singli

Niemal każdy doświadczony gracz twierdzi, że przygodę z bukmacherką warto zacząć od kuponów singlowych lub ewentualnie dubli. Chodzi oczywiście o niższy poziom ryzyka. W przypadku pojedynczych zdarzeń prawdopodobieństwo wygranej wynosi średnio 50%. W ten sposób najlepiej budować doświadczenie bukmacherskie. Kupony akumulowane to mniejsze pole do analizy błędów i niższe szanse na sukces.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie, żeby wygrać? Powstrzymaj emocje!

Jeśli jesteś kibicem lub przynajmniej zwyczajowo w trakcie rozgrywek sportowych lubisz ulokować gdzieś swoje sympatie, stając się graczem, musisz o tym zapomnieć. W trakcie obstawiania zakładów bukmacherskich liczy się tylko chłodna kalkulacja. Najlepiej nie zwracaj uwagi na spotkania drużyn i zawodników, którym prywatnie kibicujesz lub których nie darzysz sympatią. Ponadto nie bierz się za bukmacherkę po alkoholu i w towarzystwie znajomych, ponieważ w grupie jesteśmy bardziej skłonni do przesadnego ryzyka.

Analizuj statystyki i własne posunięcia

Każdy doświadczony gracz na pytanie, jak obstawiać zakłady bukmacherskie, żeby wygrać, odpowie, że w sposób poparty analizą. Twoją rolą jako gracza jest przede wszystkim znalezienie kursów, które są twoim zdaniem wyższe, niż wskazywałoby na to realne prawdopodobieństwo. Do twojej dyspozycji pozostają statystyki drużyn i zawodników oraz wielu kluczowych informacji. W sporcie znaczenie miewają nawet pogoda i pora dnia. Umiejętność analizy wykorzystaj także, by wyciągać wnioski z poprzednich kuponów. Sprawdź, jakie typy najczęściej przynoszą ci wygraną i spróbuj podążać dalej tą drogą.

______________________________________________

Część odnośników w artykułach to linki affiliacyjne. Klikając na nie, możesz zorientować się w obecnej sytuacji rynkowej. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów a jednocześnie wspierasz prace naszej redakcji i jej niezależność.