Premiera: “Misja Esport” od 11 października w Onecie

W czwartek 11 października o godz. 17.30 w Onecie rusza nowy program „Misja Esport”, w którym będzie można zobaczyć topowych influencerów esportowych.

 

Program poprowadzi Maciej „Sawik” Sawicki, a jego gośćmi będą m. in. Piotr „Izak” Skowyrski, Fryderyk „Veggie” Kozioł, Michał „Carmac” Blicharz, którzy co tydzień będą omawiać najważniejsze wydarzenia ze świata esportu.

Publicystyczna formuła gwarantuje analizy, ciekawostki, opinie i anegdoty dotyczące najciekawszych rozgrywek w Polsce i na świecie, wyczynów polskich zawodników i polskich drużyn, najważniejszych esportowych imprez i turniejów oraz newsów, którymi żyje cały esportowy świat.

– Może się wydawać, że program publicystyczny traktujący o esporcie na tle innych propozycji o charakterze rozrywkowym, sportowym czy lifestylowym jest nieco „doklejony” do obecnej ramówki Onetu. Jednak z drugiej strony dla dużych grup mediowych, takich jak Onet-RAS Polska wejście w segment esportowy jest szansą na przyciągnięcie zupełnie nowej grupy odbiorców, więc traktuję „Misję esport” jako rodzaj długoterminowej inwestycji ze strony wydawcy. W krótszej perspektywie program nie ma szans na widownię porównywalną choćby z „Misją futbol”, jednak długofalowo może się opłacić – mówił portalowi Wirtualnemedia.pl Maciej „Sawik” Sawicki.

Według badania Gemius/PBI, w sierpniu br. portal Onet.pl zanotował 16,75 mln realnych użytkowników, 1,47 mld odsłon oraz 24 minuty i 8 sekund średniego czasu korzystania w ciągu dnia przez użytkownika.