STS rozpoczyna współpracę z INNOCENT

Zakłady Bukmacherskie STS rozpoczynają współpracę z kolejną osobą, znaną z branży esportu. Po drużynie Izako Boars przyszła pora na zawodnika Sprout, Pawła “innocenta” Mocka.

 

STS to największy bukmacher w Polsce, który w 2014 roku do swojej oferty prowadził możliwość obstawiania zawodów esportowych. Współpraca z tym zawodnikiem nie jest przypadkowa, ponieważ Paweł “innocent” Mocek w ostatnim czasie osiągnął duże sukcesy na arenie międzynarodowej.

Zawodnik Sprout w ubiegłym roku awansował na PGL Major Kraków, a już w piątek rozpocznie rywalizację na ELEAGUE major. Zakłady bukmacherskie są oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz od maja zeszłego roku jednym ze sponsorów Izako BoarsSTS na zbliżający się turniej rangi major przygotowuje specjalną ofertę dla swoich klientów.

STS wspiera polski sport, którego istotną częścią jest branża esportowa. Jesteśmy oficjalnym bukmacherem Izako Boars, teraz rozpoczynamy współpracę z “innocentem” – jednym z najbardziej utalentowanych zawodników CS:GO w Polsce – powiedział prezes STS  Mateusz Juroszek.

Siema mordeczki! Od dziś oficjalnie wspiera mnie STS  – zakłady bukmacherskie. Można u nich legalnie obstawić esport. Będą też zakłady dotyczące mojej gry na Majorze! 🔥
Wujas u buka grać nie może, ale wraz z STS ogarniemy dla Was sporo bonusów i konkursów. Stay tuned!