STS sponsorem polskiej transmisji Challengers Stage – pierwszego etapu FACEIT Majora

STS został oficjalnym sponsorem polskiej transmisji Challengers Stage –pierwszego etapu FACEIT Major London 2018.

Inaugurująca turniej tura rozgrywek potrwa od 5 do 9 września, finał wydarzenia zaplanowano na 23 września.

STS jest zaangażowany we wspieranie polskiego esportu i znany z akcji skierowanych do kibiców – dlatego zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy, na mocy której zostaliśmy oficjalnym sponsorem transmisji pierwszego etapu FACEIT Major London 2018. Zależy nam, aby fani esportu mieli swobodny dostęp do jednego z najciekawszych turniejów Counter-strike’a – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Polska transmisja na żywo z rozgrywek FACEIT Major London 2018 – w tym również stream z Challengers Stage, pierwszego etapu turnieju – będzie dostępna na kanale www.twitch.tv/izakooo. Ponadto STS dla wszystkich fanów Counter-strike’a przygotował specjalną niespodziankę, o której poinformuje w trakcie turnieju na kanałach społecznościowych, poświęconych esportowi – Facebook i Twitter.

 

Bukmacher jest zaangażowany we wsparcie dalszego rozwoju i profesjonalizacji rodzimego esportu. Dlatego STS został oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej, topowych rozgrywek CS:GO w kraju. Wspiera także Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który gra na scenie międzynarodowej. Ten kontrakt był pierwszym w Europie przypadkiem, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. STS zdecydował się także na wsparcie Damiana „Nervariena” Ziaji, jednego z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Podpisana z nim umowa to pierwszy w Polsce przypadek zaangażowania bukmachera w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. W minionych sezonach firma wspierała także drużyną esportową Izako Boars. STS włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskim drużynami CS:GO.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy KSW oraz innych klubów i związków sportowych. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.