SuperTyperS: Typuj wydarzenia esportowe i wygrywaj vouchery na grę w STS!

Zapraszamy fanów esportu do zabawy SuperTyperS w STS!

Do wygrania są vouchery na grę u bukmachera. Akcja rusza już dziś, 28 sierpnia. Za pośrednictwem dedykowanej aplikacji gracze codziennie mogą typować wyniki pięciu wydarzeń esportowych. Nagrody trafią do 10 najlepszych graczy każdego tygodnia zabawy oraz do 20 osób z największą liczbą punktów w rankingu po 14 kolejkach.

W zabawie SuperTyperS wziąć można udział za pośrednictwem aplikacji dostępnej na stronie: https://www.facebook.com/STSesport/. Każdego dnia akcji gracze będą mogli wytypować wyniki pięciu wydarzeń esportowych. Vouchery na grę na STS.pl wygrywa 10 najlepszych graczy w cotygodniowym rankingu. Nagrody trafią także do 20 graczy, którym udało się zgromadzić największą liczbę punktów w końcowym rankingu.

Wspieramy cały polski sport, którego istotną częścią jest branża esportowa. W 2014 roku STS był pierwszym bukmacherem w Polsce, który wprowadził do oferty zakłady esportowe na dedykowanej stronie internetowej, a następnie zaczął udostępniać streamy wybranych rozgrywek. Bukmacher prowadzi również oddzielne kanały w mediach społecznościowych, poświęcone esportowi – Facebook i Twitter. Celem bukmachera jest wsparcie dalszego rozwoju i profesjonalizacji rodzimego esportu. Dlatego zostaliśmy oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej, topowych rozgrywek CS:GO w kraju. Wspieramy także Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który gra na scenie międzynarodowej.

 

Ten kontrakt był pierwszym w Europie przypadkiem, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. Zdecydowaliśmy się także na wsparcieDamiana „Nervariena” Ziaji, jednego z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Podpisana z nim umowa to pierwszy w Polsce przypadek zaangażowania bukmachera w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. W minionych sezonach firma wspierała także drużyną esportową Izako Boars. STS włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskim drużynami CS:GO.

 

Źródło: Materiał prasowy STS