Świętuj z PaySafeCard e-sportowy event tego roku

PaySafeCard świętuje legendarne eventy ESL w Katowicach i rozlosuje wspaniałe nagrody!

Po dwóch niezapomnianych weekendach na ESL One iIntel® Extreme Masters w Polsce w Katowicach ze wspaniałymi rozgrywkami jeszcze odczuwamy e-sportowy hype! Aby ten wspaniały nastrój podtrzymać w domu, wśród wszystkich uczestników PaySafeCard rozlosuje 3 ESL Performance Gear Packages zawierające 1x ESL Performance Backpack, 1x ESL Performance Player Jersey i PIN-y paysafecard.

Chcesz otrzymać jeden z wyjatkowych zestawów? Easy! Wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie konkursowe i zyskać szansę na wygraną.

Zestaw zawiera:

  • 1x ESL Performance Backpack
  • 1x ESL Performance Player Jersey
  • PIN paysafecard o wartości 50 EUR*

Pytanie: W jakie gry grają zespoły na  2019? *

  • League of Legends, Doom, World of Tanks
  • Dota2, CS:GO, StarCraft II

Odpowiedż zamieść na stronie https://www.paysafecard.com/pl-pl/wiadomosci/promocje/promotion/esl-katowice-esl-gear-raffle/

Ponadto wśród wszystkich uczestników rozlosujemy kolejne 10 PINów paysafecard o wartości 10 EUR – wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, by mieć szansę na ekskluzywny zestaw!

Życzymy powodzenia!

* lub równowartość tej kwoty w krajowej walucie uczestnika.

Znowu nadszedł czas i w Katowicach czekają na nas podczas ESL One i Intel® Extreme Masters wyjątkowo interesujące rozgrywki i niezapomniana atmosfera. Aby ten wspaniały nastrój zagościł także w domach, rozlosujemy trzy zestawy z wyjątkowymi ESL Performance Gear!