Turniej esportowy AliExpress Cup – CS:GO

AliExpress organizuje pierwszy w historii platformy turniej gamingowy, w ramach którego możecie zmierzyć się z innymi w grze CS:GO. Nie czekaj i zapisz swoją drużynę, aby mieć szansę powalczyć o wspaniałe nagrody pieniężne oraz rzeczowe!

Jeśli standardowa rywalizacja nie jest dla Ciebie i Twojej ekipy wystarczająca, to już wkrótce będziecie mieli okazję sprawdzić się w pierwszym w historii platformy AliExpress turnieju gamingowym – AliExpress Cup | CS:GO. To nie przypadek, że AliExpress organizuje swój pierwszy turniej w Polsce, ponieważ od wielu lat to właśnie polskie drużyny są istotną częścią e-sportowej sceny CS:GO. W ramach rozgrywek zawalczycie o fantastyczne nagrody pieniężne i rzeczowe m.in. w postaci dronów czy głośników, a także będziecie mieli szansę zmierzyć się z drużynami prowadzonymi przez jednych z najpopularniejszych youtuberów w Polsce – Fusialkę lub MiniMajka! Rejestracja do turnieju rozpoczyna się już dzisiaj, a najważniejsze informacje dotyczące rozgrywek prezentujemy Wam w dalszej części tej wiadomości.

Z okazji swojego pierwszego turnieju, AliExpress przygotowało także 4-dolarową zniżkę dla nowych użytkowników platformy! Aby z niej skorzystać, wystarczy użyć kodu ALIEXPRESSCUP podczas pierwszych zakupów (kod działa na transakcje powyżej 5 dolarów, a z oferty można już korzystać).

Rejestracja do turnieju

Rejestracja do turnieju rozpoczyna się 12 marca o godzinie 14:00 i potrwa do 17 marca do godz. 20:00. Kapitanowie drużyn mogą zgłaszać uczestnictwo swojej ekipy w jednym z trzech turniejów kwalifikacyjnych poprzez formularz dostępny w serwisie FACEIT. Wszystkie informacje na temat turnieju znajdziecie na stronie zawodów: https://aliexpresscup.friendlyfire.pl/. Zapraszamy też na naszego Discorda, gdzie Administratorzy odpowiedzą na Wasze pytania. Przed udziałem w rozgrywkach należy zapoznać się z Regulaminem.

  • I turniej kwalifikacyjny – 20.03.2021 roku, o godz. 19:00
  • II turniej kwalifikacyjny – 21.03.2021 roku, o godz. 19:00
  • III turniej kwalifikacyjny – 22.03.2021 roku, o godz. 19:00

Format turnieju

Drużyny mogą awansować do fazy pucharowej poprzez jeden z trzech turniejów kwalifikacyjnych, w którym maksymalnie mogą wziąć udział 32 zespoły (łącznie 96). Kwalifikacje odbywają się w systemie pojedynczej eliminacji, do jednej wygranej. Dwie najlepsze drużyny z każdych rozgrywek (łącznie sześć) awansuje do głównej fazy turnieju, w której pojawią się także dwie zaproszone drużyny. Faza pucharowa odbędzie się w systemie drabinki podwójnej eliminacji, do trzech wygranych. Więcej szczegółów o formacie znajdziecie w Regulaminie.

Harmonogram

Nagrody

Z okazji swojego pierwszego turnieju, AliExpress przygotowało także 4-dolarową zniżkę dla nowych użytkowników platformy! Aby z niej skorzystać, wystarczy użyć kodu ALIEXPRESSCUP podczas pierwszych zakupów (kod działa na transakcje powyżej 5 dolarów, a z oferty można już korzystać). Obecnie trwają również 11. urodziny AliExpress, w ramach których przygotowano masę świetnych zniżek na rozmaite produkty. Sprawdźcie, czy nie znajdziecie czegoś dla siebie!