„Twój świat. Twoja wygrana” – STS z nową kampanią esportową

STS, największa firma bukmacherska w Polsce, rusza z nową kampanią marketingową “Twój świat. Twoja wygrana”. Jest ona efektem wprowadzenia nowego pozycjonowania marki w komunikacji esportowej. Startowi działań towarzyszy rozpoczęcie jednego z największych turniejów CS:GO na świecie – IEM Katowice 2021

W nowej kampanii STS łączy cyfrowy świat kibiców i influencerów z bukmacherskim, w którym fani dzięki swojej pasji mogą osiągać realne zyski. – Kibice esportowi są zaangażowani w swoje hobby na wysokim poziomie. Nagradzamy tę pasję. Wierzymy, że czas przeznaczony na grę lub śledzenie rozgrywek, przekłada się na kapitał wiedzy i doświadczenia. STS daje możliwość bezpośredniego ich przekształcenia w rzeczywisty zysk – mówi Paweł Rabantek, dyrektor marketingu STS.

W pierwszej odsłonie kampanii – przygotowanej z okazji IEM Katowice – udział biorą gwiazdy światowego esportu. Jedną z nich jest Wiktor “TaZ” Wojtas – ikona polskiego CS:GO, który jest obecny na scenie od ponad dekady. Drugą Henry “HenryG” Greer – były komentator turniejów CS:GO, a obecnie manager jednej z topowych organizacji – Cloud9.

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Głównymi elementami działań są dedykowana oferta dla kibiców, szeroka komunikacja w internecie, a także portalach społecznościowych oraz reklama outdoorowa realizowana trzeci rok z rzędu na terenie Katowic. Składają się na nią dwie reklamy wielkopowierzchniowe oraz jedna typu LED – wszystkie w samym centrum miasta. Stolica Górnego Śląska została wybrana, ponieważ to właśnie tam rozgrywany jest jeden z największych turniejów esportowych na świecie – IEM Katowice 2021 (Intel Extreme Masters).

– STS jako lider polskiego rynku bukmacherskiego od lat mocno inwestuje w esport. Startując z kampanią przy okazji IEM pokazujemy, jak ważne jest to wydarzenie dla fanów w Polsce i samej marki. Zależało nam, żeby wobec turnieju bez publiczności, w Katowicach można było poczuć esportową atmosferę – mówi Paweł Rabantek.

Wsparcie esportu od wielu lat

STS od dawna inwestuje w rozwój i profesjonalizację rodzimego esportu. Bukmacher był sponsorem m.in. Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który grał w najpopularniejszych polskich i zagranicznych zespołach. To pierwszy taki przypadek, gdy firma bukmacherska wsparła indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. Firma zdecydowała się także na współpracę z Damianem „Nervariena” Ziają, jednym z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. W minionych sezonach STS wspierał turniej Nine to Five, Polską Ligę Esportową – jedne z ważniejszych rozgrywek CS:GO w kraju – oraz drużyny esportowe Izako Boars, devils.one, AVEZ Esport i x-kom AGO. Włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskimi drużynami CS:GO.

Zwycięzcy IEM w Katowicach:

 • 2007 – PGS Gaming
 • 2008 – mousesports
 • 2009 – Fnatic
 • 2010 – Natus Vincere
 • 2011 – Natus Vincere
 • 2012 – ESC Gaming
 • 2016 – Fnatic
 • 2017 – Astralis 
 • 2018 – Fnatic 
 • 2019 – Astralis 
 • 2020 – Natus Vincere
 • 2021 – ?

Jakie esportowe bonusy czekają na fanów?

W związku ze startem kampanii „Twój świat. Twoja wygrana.” STS przygotował atrakcyjne bonusy dla fanów esportu. Dwa z nich towarzyszyć będą rozgrywkom IEM 2021, a są to:

 • PULA 20 000 PLN 

Zapisz się do akcji, a następnie graj kupony AKO za min. 15 PLN z kursem min. 2,50 z min. 1 zdarzeniem esportowym. Każdy wygrany kupon weźmie udział w podziale puli 20 000 PLN. Każdy gracz może wygrać maksymalnie bonus za 5 wygranych kuponów.

Czas trwania: 15.2.2020 01:00 – 21.2.2021 23:59

 • EKSTRA KASA DO 50 PLN 

Zapisz się do akcji, a następnie graj esportowe zakłady AKO z kursem min. 1,85. Każdy wygrany kupon ze stawką min. 25 PLN to ekstra 10 PLN na konto bonusowe. W trakcie akcji każdy gracz może otrzymać maks. 50 PLN bonusu.

Czas trwania: 25.2.2020 01:00 – 28.2.2021 

Ponadto atrakcyjną opcją jest m.in. bonus CASHBACK 50”, dzięki któremu każdego tygodnia gracze mogą otrzymać zwrot do 50 PLN na konto bonusowe w razie niepowodzenia w obstawianiu kuponów na rozgrywki esportowe. 

Z kolei dla osób, które jeszcze nie mają konta w ramach STS, firma przygotowała dodatkowe bonusy, dzięki którym nowy użytkownik  otrzymuje 25 PLN tzw. freebet oraz bonus powitalny do 1200 PLN od depozytu i 200 PLN w ramach zakładu bez ryzyka