We wrześniu ekstra 50 PLN na ESPORT w STS

Bukmacher STS jest gotowi na kolejny bonus esportowy! Z myślą o wszystkich użytkownikach przygotował coś specjalnego – EKSTRA 50 PLN!Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ.

W dniach 14.09 (01:00) – 20.09 (23:59) wrzuć na swój kupon minimum 3 zdarzenia w tym przynajmniej jedno esportowe z minimalnym kursem kuponu wynoszącym 1.85.

Twoi faworyci zwyciężyli, a kupon okazał się wygrany? To Twój podwójny sukces! Oprócz wygranej z kuponu otrzymasz EKSTRA 25% od STS na konto bonusowe! Maksymalny bonus to 50 PLN.

  1. DOŁĄCZ DO AKCJI
    Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ. W dniach 14.09 (1:00) – 20.09 (23:59) obstawiaj kupony z oferty STS.
  2. OBSTAWIAJ ESPORT
    W czasie trwania akcji graj kupony AKO z minimum trzema zdarzeniami, gdzie przynajmniej jedno z nich jest z oferty esportowej. Kurs całkowity musi wynosić min. 1,85.
  3. ODBIERZ EKSTRA 50 PLN
    Gratulacje! Każdy wygrany kupon to dodatkowe 25% na Twoje konto bonusowe! Maksymalny bonus za zakłady wynosi 50 PLN.

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu zakładu lub zakładów AKO z konta depozytowego z oferty prematch lub Live, na którym znajdą się minimum trzy zdarzenia, z których przynajmniej jeden obejmuje zdarzenie z oferty esportowej z minimalnym kursem kuponu wynoszącym 1.85, liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu. Pod uwagę są brane zakłady rozliczone jako wygrane do dnia 20.09.2020 r. do godz. 23:59

Czy akcja jest dla wszystkich?

Akcja jest skierowana do wszystkich Klientów którzy zarejestrowali konto w serwisie sts.pl

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 21.09.2020 r. do godz. 23:59.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Co muszę zrobić aby wziąć udział w Akcji?

Aby wziąć udział w Akcji należy po zalogowaniu się na swoje konto potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „weź udział”.

Co zyskuję w tej akcji?

Nagrodę stanowi doładowanie konta bonusowego kwotą stanowiącą równowartość 25% stawki wygranych zakładów. Maksymalna wysokość Bonusu dla jednego Uczestnika za zakłady wynosi 50 PLN.

Czy wszystkie kupony biorą udział w akcji?

Nie, w Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 14.09.2020 r. godz. 01:00 do 20.09.2020 r. godz. 23:59.