Wirtualna piłka nożna w angielskim wydaniu

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że piłka nożna jest najbardziej popularnym sportem na świecie. Żyje nią cała Europa, dla zawodników z Afryki jest głównym sposobem na lepsze życie, Azja – głównie za sprawą Chin – pragnie być futbolową potęgą, Ameryka Południowa jest w niej zakochana, a Ameryka Północna coraz bardziej się do niej przekonuje dzięki temu, że MLS jest coraz bardziej popularna.

Alternatywa dla realnego futbolu

Pasjonujący jest jednak nie tylko rzeczywisty futbol. Ten wirtualny – mówiąc kolokwialnie – też daje radę. Cieszy się coraz większą popularnością, a to dlatego, że jest dostępny 24 godziny na dobę każdego dnia. W BETFAN, u legalnego polskiego bukmachera, taka piłka nożna została zainspirowana ligą angielską. Możemy oglądać mecze 20 drużyn z Wysp Brytyjskich, które grają ze sobą co około cztery minuty. Łatwo obliczyć, że w ciągu godziny odbywa się aż 15 pojedynków. To naprawdę sporo. Dzięki temu oferta na takie starcia powinna każdego zadowolić.

wejdź i sprawdź ofertę

Co najważniejsze, oglądając mecz nie widzimy samego suchego wyniku. To by nie było w żaden sposób emocjonujące. Mamy szansę zobaczyć najważniejsze akcje danego spotkania, z profesjonalnym komentarzem, animowanym tłumem i – przede wszystkim – wysokiej jakości grafiką. Cała otoczka, którą kochamy, jest zachowana. Fantastyczne podania, piękne gole i fenomenalne parady bramkarzy – to wszystko skupia się w tak krótkim czasie. Jest to bardzo dobra alternatywa dla normalnych meczów, zwłaszcza jeśli mamy ich przesyt lub chcemy po prostu spróbować czegoś nowego. Z czasem może nawet przewyższyć rzeczywisty futbol.

Tutaj też się analizuje

W przypadku wirtualnych meczów piłki nożnej dostępny jest szereg zakładów, w tym takie jak: zwycięzca spotkania, dokładny wynik czy liczba goli. Nie jest też tak, że robi się to w ciemno. Zawsze przed potyczką kolejnych drużyn widzimy, jaka jest ich siła (informuje o niej liczba gwiazdek, podobnie jak w znanych grach o tej dyscyplinie), jak wygląda ich aktualna forma (widoczny bilans pięciu ostatnich potyczek) oraz średnia strzelonych goli. Zatem mimo tego, że to są „wirtuale”, każdą potyczkę można przeanalizować, by zwiększyć swoje prawdopodobieństwo wygranej.

Ten, kto obstawia wirtualne mecze piłki nożnej, musi wiedzieć, że są one zwolnione z podatku od gier. W praktyce oznacza to, że w przypadku wygranej otrzyma 14% więcej. Oferta – sami przyznacie – jest naprawdę dobra. Wystarczy tylko zrobić ten pierwszy krok, by zobaczyć, jak takie mecze wyglądają. BETFAN poza piłką nożną do wyboru daje także inne „wirtuale”, takie jaktenis ziemny, koszykówkę, wyścigi konne, wyścigi hartów, żużel i kolarstwo torowe.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100