Wirtualne gonitwy z brytyjskim klimatem

Szczególnie popularne w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, coraz bardziej w innych krajach. Wyścigi konne, bo o nich mowa, to kolejna pozycja, która znajduje się w ofercie GIER wirtualnych BETFAN. Dla wielu graczy może być zdecydowanie najbardziej emocjonująca.

Komentarz od zapalonego Irlandczyka

Odpalając wyścigi konne, przenosimy się na tor, który inspirowany był legendarnym obiektem w Newport. Zresztą funkcjonuje on do dziś i to nie tylko w grach. To miejsce zostało naprawdę dobrze odwzorowane, a grafika stoi na bardzo wysokim poziomie. Z kolei komentarz pochodzi od Petera O’Sullevana, Irlandczyka, który uznawany jest za jednego z najlepszych komentatorów tej dyscypliny. Niby mówimy o „wirtualu”, ale do realu takim wyścigom niewiele brakuje. Klimat, który jest nie do podrobienia w tym sporcie, został wzorowo zachowany.

Od startu do mety jest dokładnie jedna mila. Na torze natomiast znajduje się ośmiu dżokejów ze swoimi końmi. Można ich odróżnić poprzez różne kaski i kolory ubrań (czerwone, żółte, jasnoniebieskie, niebieskie, granatowe, zielone, fioletowe, pomarańczowe). Zawsze widzimy nazwę koni, imię i nazwisko dżokejów, ich formę (oznaczaną poprzez ilość gwiazdek do 1 do 6) oraz zajmowane miejsca w sześciu ostatnich gonitwach. To pomocne informacje, które pozwalają nam przeanalizować, jakie wyniki są w stanie osiągnąć kolejni uczestnicy wyścigu.

Wyścigi konne są co chwilę

Przed startem mamy możliwość rzecz jasna obstawić nie tylko zwycięzcę, ale i to, czy dany zawodnik znajdzie się w pierwszej dwójce lub trójce. Ponadto jest też opcja wybrania dokładnej pierwszej dwójki lub trójki. Wiadomo, że to już znacznie utrudnia zadanie, ale też konkretnie podwyższa kurs. Takie gonitwy odbywają się co 4 minuty. Oznacza to zatem, że w ciągu godziny jest ich aż 15. Jako że GRY wirtualne dostępne są 24 godziny na dobę, możemy o każdej porze dnia i nocy przysiąść do wyścigów konnych. Wymówka o braku czasu w tym wypadku nie będzie w ogóle wchodziła w grę.

wejdź i sprawdź ofertę

Ważne jest też to, że wszystkie „wirtuale” zwolnione są z 14 % podatku od gier. Dzięki temu są one coraz bardziej popularne, naprawdę warto dać im szansę, żeby przynajmniej zobaczyć, jak wyglądają. BETFAN, który jest legalnym polskim bukmacherem, oferuje oprócz wyścigów konnych także takie GRY, jak piłkę nożnąkoszykówkętenis ziemnyżużelkolarstwo torowe oraz wyścigi hartów. Dosłownie każdy ma szansę znaleźć coś, co powinno go zainteresować.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100