Zmiany w e-sportowym składzie Wisły Płock

Zdjęcie: wisla-plock.pl

2019 rok esportowi „Nafciarze” rozpoczęli od przebudowy składu.

Z zespołem pożegnali się Konrad „elegy” Wilk, Bartłomiej „dzondzy” Królak oraz Patryk „Bolszak” Jażdżewski natomiast Marcin „bucu” Świech został jedynym zawodnikiem, który przedłużył współpracę z Wisłą Płock.

Obecny skład Wisła Płock Esports prezentuje się następująco:

  • Marcin „Unknown” Kubicki
  • Karol „t4nky” Słomka
  • Marcin „bucu” Świech
  • Konrad „itzRenifer” Potępa
  • Łukasz „Pyrka” Grześkowiak
  • Kacper „Nahovsky” Merski

Zdjęcie: wisla-plock.pl

 Jednocześnie „Nafciarze” otwierają Akademię Wisły.

Jesteś z Płocka lub okolic? Grasz? Zapisz się i spróbuj swoich sił! Zgłoszenia możecie wysyłać do środy, 16 kwietnia, do godziny 18:00.

Projekt Akademii jest skierowany do graczy z naszych okolic (do 50 km od Płocka), którzy chcą spróbować swoich sił w bardziej wymagającym graniu. Zamierzamy wystąpić w lidze Amateur Polish Esport League oraz próbować swoich sił w GO4LOL.

Być może po sezonie w Akademii, któryś z zawodników na tyle się rozwinie, że dołączy do pierwszej drużyny – taki jest cel tworzenia tego typu formacji. Nie wiemy jeszcze, jak dużo będzie zgłoszeń, ale najprawdopodobniej wybierzemy ok. 20 osób, które będą try-outowane.

Formularz zgłoszeniowy Akademia Wisły znajdziecie TUTAJ.

Jednocześnie mamy też ogłoszenie dla osób spoza Płocka. W związku z tworzeniem Akademii chcemy też poszerzyć nasz sztab i kierujemy tę propozycję do osób mniej doświadczonych, które chciałyby spróbować sił w roli trenera, asystenta, analizować gry, czy też przygotowywać materiały do publikacji w social mediach.

Od razu zaznaczamy, że to propozycja dla „rookies”, którzy dzięki podglądaniu pracy w pozostałej części organizacji esportowej nabiorą doświadczenia. Takie osoby prosimy o kontakt przez fanpage sekcji esportowej (wiadomość) z zaznaczeniem, czym dana osoba chciałaby się zająć.

Źródło: wisla-plock.pl